İki Dünya Arasında 333. Bölüm Full izle

iki Dünya Arasında Son Bölüm izle, İki Dünya Arasında 333. bölüm Tek Parça izle, İki Dünya Arasında son bölüm full HD izleyin.

İki Dünya Arasında yeni bölüm izle, Samanyolu Tv, iki dünya arasında canlı izle, İki Dünya Arasında yeni bölüm 25 Aralık Çarşamba akşamı stv’de yayınlanacak bölümü kesintisiz izleyin.

İki Dünya Arasında. Küre Tv hd izle. İki Dünya Arasında Son bölümü bedava izleyin.

Samanyolu Tv’nin büyük beğeni ile izlenen fenomen dizisi iki dünya arasında yeni bölümü 25 Aralık Çarşamba akşamı Samanyolu Tv’de sizlerle olacak. Fenomen dizinin son bölümünü kaçıranlar, Küre Tv ve Sayfamızdan tek parça olarak izleyebilirler.

Dizi hayatlarını, ‘yaşatmak için yaşa’ felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. İki Dünya Arasında 333. bölüm Tek Parça dizimizde Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir.

Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye’ye gitmiştir.
İki Dünya Arasında 333. Bölüm Fragmanı İzle (30 ARALIK) Küre TV
Hikâyemiz Selim’in ülkesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. İki Dünya Arasında 333. bölüm Tek Parça izle de Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali’yle, onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye’ye getirir.. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra’yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir.

Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.

Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet’tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. 

Selim’in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş,insan kazanmak/topluma kazandırmak’ adına ellerinden geleni yapacaklardır.

Selim kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı’yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye’den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı’yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir.

Selim’in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra’nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim’deki yansıması, 

Aslı’nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Comments are closed.